Opher Brayer

Odborník na rozvoj talentu

Uznávaný izraelský expert na rozvoj talentů, byznys mentor, kouč a učitel

Začínal jako jazzový muzikant a učitel jazzu na hudební škole, kde se setkával s talenty a začal se zajímat o matematiku a uplatňovat její principy ve výuce hudby. Život mu změnila návštěva zástupkyně společnosti Disney, která si přišla poslechnout jeho přednášku a okamžitě jej na základě toho přizvala do vývojového centra pro design a vytváření atrakcí do lunaparků. V něm designéry a technologické specialisty vyškolil svou metodou. Od té doby pracoval na mnoha projektech pro globální společnosti jako Hewlett-Packard, Microsoft, Nokia, Osram, Orange a další. Vyvinul celou řadu metod pro rozvoj talentů, školí vysoké manažery a průmyslníky ve strategiích vedení a procesech růstu. Je pionýrem bussiness intelligence theory a založil Academy of Business Intelligence profesora Bena Gilada v Bostonu. Aktuálně se věnuje vzdělávacímu projektu Stages, který spoluzakládal s ústeckým podnikatelem a filantropem Martinem Hausenblasem.

Přednáška: Výuka zaměřená na kreativitu 

 O jedinečné metodě výuky rozvoje matematického myšlení a kreativity u dětí bude hovořit její autor, který metodu nejen vyvinul, ale vytrénoval v ní tisíce talentovaných izraelských dětí i managery globálních firem, jako je Microsoft, Hewllet-Packard, Nokia, Osram či Disney. V České republice, kde nyní působí je spoluzakladatelem IT školy a centra high-tech startupů. 

Workshop: Výuka zaměřená na kreativitu

Vyzkoušejte si způsob vzdělávání, který u dětí formou hry mnohanásobně zvyšuje rychlost učení a kreativitu. To vše ve workshopu Opher Brayera.