26. 2. 2024 14.00 - 26. 2. 2024 16.00 Druhý stupeň inovativně Radoslava Renzová Juliana Winklerová Božena Hanusová Zdeňka Němcová Ilona Nováková

Inovativní koncepty vzdělávání se na prvních stupních základních škol vyskytují čím dál častěji. S tím souvisí, že přibývá škol, které řeší, jak pokračovat a navázat na stupni druhém.

Workshop se uskuteční v Základní škole ŠKOLAMYŠL v Litomyšli. Jeho účastníci pod vedením žáků druhého stupně “projdou” tematicky zaměřenými stanovišti, na nichž jim žáci s oporou o své zkušenosti představí, jak se vzdělávají.

Dozvíte se, jak funguje propojování předmětů, hodnocení a sebehodnocení, jak probíhají triády a spolupráce s rodiči, jak se u nás pracuje s pravidly, proč máme každý den ranní kruhy a další.

V společné reflexi na závěr bude prostor klást otázky pedagogům školy: Iloně Novákové, Julii Winklerové, Zdeňce Němcové, Boženě Hanusové a ředitelce školy Radce Renzové. Pedagogové budou k dispozici na stanovištích i během prezentací žáků k dovysvětlení koncepčních otázek.

Počítat můžete i s krátkou prohlídkou prostor školy, provedeme vás.

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze a sledujte
nás na Facebooku

Přednášky ke shlédnutí
na Slideslive