PARTNEŘIMEDIÁLNÍ PARTNEŘISPONZOŘI A DÁRCIIng. Marcela Lesková

Partners Financial Services a.s.

Michal Kortyš

Marie VáclavíkováVYSTAVOVATELÉAAA ŠKOLÁK

Rozvíjíme děti hranímMáme pro školáky i předškoláky hry na postřeh i krátkodobou paměť, znalostní a naučné hry. Matematika, angličtina i němčina může být hrou, a to nejen pro začátečníky. Nezapomínáme ani na rozvoj komunikačních schopností a relaxační prvky.Školní brašnička

Po celý rok jsme s Vámi v kontaktu a velice nás těší, že jste nám v roce 2018 dali svou důvěru. Proto Vám chceme poděkovat a doufáme, že i v roce 2019 si k nám najdete cestu.

Na stránkách www.skolnibrasnicka.cz na Vás čeká nově seřazená nabídka.

Navíc jsme pro Vás připravili sekci slev, kde jsme snížili ceny nejoblíbenějších produktů:

https://www.skolnibrasnicka.cz/specialityDUHOVÁ KOČKA, autorská dílna Lucie Ernestové

Soubory komunikačních karet Cesta k sobě a Cesta životem jsou skvělým nástrojem k harmonizaci kolektivu na třídnických hodinách a inspirací do výuky. Obsahují obrázky na důležitá životní témata oslovující malé i velké. Stávají se zrcadlem našich vlastních postojů a odrazovým můstkem pro zajímavé rozhovory. Jsou vhodným pomocníkem pro všechny moudré rodiče a učitele, kterým se mohou stát průvodci jejich vlastními pohledy. Pomáhají otevírat daná témata a dobře startují vzájemné debaty. Děti se učí vyjadřovat své názory a pocity. Učitelům pomáhají pochopit osobnost dítěte. Deskové knížkohry jsou šité na míru dětskému humoru a fantazii. Jsou krásně ilustrované, vzdělávají, bystří myšlení a hlavně je u nich legrace.


LeaderinME, Rozvíjíme leadership na školách

Jaké by to bylo, kdyby vaše škola byla plná žáků, kteří
• jsou odpovědní,
• projevují iniciativu,
• umí si určovat cíle a sledovat pokrok,
• vychází s ostatními a spolupracují,
• samostatně řeší konflikty?

I ve mně je lídr je prověřený model komplexního rozvoje školy, který žákům pomáhá rozvíjet dovednosti leadershipu, nezbytné pro úspěch v 21. století.Fantastické karty Imaglee (imaglí) 

Pomáhají rozvíjet kreativitu, tříbit myšlení a pilovat komunikační dovednosti. Jsou velmi široce použitelné, poněvadž v obrázcích na kartách se skrývají čísla. Zahrajete si s nimi klasické hry jako třeba pexeso, desítky originálních her od Imaglee, ke kterým můžete dle libosti přidávat vlastní pravidla. Karty Imaglee jsou tu pro všechny (od 7 let výše), kdo se rádi baví a zároveň i učí.Know how angels

"Připravili jsme vzdělávací program Lovci Podnikavých duchů zaměřený na rozvoj "měkkých dovedností" u dětí. S jeho pomocí děti učíme používat vlastní hlavu, bránit se manipulaci, řešit problémy, pracovat se strachem, trémou a stresem, rozhodovat se a nést odpovědnost za důsledky vlastních rozhodnutí, uvědomovat si svá práva, ale zároveň i povinnosti. Chceme, aby děti byly připraveny na řešení problémů a výzev, které dnes a denně potkávají každého z nás." 


INVENIO Komplexní systém pro identifikaci nadaných dětí

Komplexní počítačový diagnostický systém INVENIO pomůže pedagogům identifikovat nadané žáky. Při jeho vývoji vycházíme z aktuálně nejrozšířenější teorie, která pojímá inteligenci jako soubor několika souvisejících (avšak diferencovaných) schopností. INVENIO tedy nemapuje jedinou obecnou intelektovou schopnost dítěte (celkové IQ), ale spíše se zaměřuje na profil jeho schopností, na jeho silné a slabé stránky - například v oblasti logického usuzování, vizuálně prostorové představivosti, paměti, pozornosti, socio-emočních kompetencí a dalších schopností.

https://www.testy-schopnosti.cz/GeloRevoice - pastilky do krku
SILNÝ A PEVNÝ HLAS 

· rychle a citelně odstraňují chrapot a podráždění
· účinkují dlouhodobě
· účinek, který pocítíte stejně jako jemný šumivý efekt

· díky unikátnímu hydrogelovému komplexu dochází k souvislému rozšíření ochranné vrstvy (Hydro-Depot®) a k dlouhodobému zvlhčení krku i úst.

GeloRevoice pastilky do krku, 20 tbl. jsou vhodné pro dospělé i děti od 6 let, těhotné/kojící ženy i diabetiky.

Zdravotnický prostředek, pozorně čtěte příbalový leták. CE Distributor: Medindex, spol.s.r.o.

www.gelorevoice.cz


Pasparta Publishing 

 nakladatelství, které se zaměřuje na oblasti speciální pedagogiky, pedagogiky a psychologie. V naší nabídce naleznete také knihy pro děti se SVP - pohádky s piktogramy a obrázkové publikace určené pro nácvik sociálních dovedností. Pro všechny zájemce z řad ředitelů škol, učitelů, asistentů pedagoga, další odborné veřejnosti i rodičů pořádáme akreditované praktické semináře a konference. Více informací na www.pasparta.cz

Aktuální informace o Paspartě a naší nabídce naleznete také na www.facebook.com/PaspartaÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky

je skupina lidí, kteří se rozhodli bavit diváky fyzikou. Předáváme radost z poznání a snažíme se probudit v lidech nadšení z pozorování světa kolem sebe. Fyzikální show děláme profesionálně, za šest let jsme naše vystoupení dostali na evropskou úroveň.

Nechceme ukazovat pouze prázdné efekty. Každé naše vystoupení má ústřední téma, příběh a myšlenku, kterou chceme sdělit. Záleží nám na tom, aby diváci mohli pochopit podstatu a příčiny překvapivých jevů, které právě viděli. Publikum je často aktivní součástí našich vystoupení a podílí se i na vysvětlení toho "jak naše kouzla děláme".


Včelka

Výukový program Včelka vznikl ve spolupráci se speciálními pedagogy a jeho cílem je pomoci zlepšit úroveň čtení dětí v ZŠ. Ve svém principu se snaží s dítětem pracovat podobně jako speciální pedagog - tedy neustále vyhodnocovat aktuální schopnosti dítěte a přizpůsobovat jim seznam zábavných interaktivních cvičení. Těch je nyní k dispozici přes 100 a jsou určena pro trénink čtení jak při skupinové práci ve třídě na projektoru nebo interaktivní tabuli, tak pro samostatnou práci dětí na tabletu. Všechny výsledky dítěte jsou ukládány a je možné je sdílet mezi rodiči, učiteli a dalšími odborníky.Yourchance o.p.s. 

Smyslem fungování yourchance o.p.s. je prosazování potřebných změn v oblasti výuky finanční gramotnosti, principů podnikání a rozvoje podnikavosti žáků ZŠ a SŠ a v oblasti integrace mladých dospělých opouštějících instituce náhradní rodinné výchovy.


POZOR - tato stránka obsahuje neaktuální informace, právě ji aktualizujeme

Program festivalu je zaměřen na učitele a ředitele základních škol a studenty vysokých pedagogických škol. Předpokládaná účast je 170 osob.

V neděli odpoledne, a v pondělí v podvečer, bude výstavní zóna přístupná veřejnosti - rodičům, studentům, místním pedagogům a účastníkům bloku krátkých inspirativních přednášek a rozhovorům na téma vzdělávání, které bude moderovat Martin Veselovský z DVTV.

Setkat se zde můžete také s lektory a zástupci partnerských a dalších vzdělávacích organizací.

Prostor:

V klenutém sále zámeckého pivovaru dostanete k dispozici pracovní stůl (160 x 80 cm) s židlemi podle potřeby, a internetové připojení. Sál bude zároveň sloužit jako prostor pro občerstvení během coffee breaků. 

Výstavní zóna bude otevřena:

 • v neděli 24. 2. od 13:00 do 20:00 (od 14:30 pro veřejnost)

 • pondělí 25. 2. od 8:00 do 20:00 (od 17:00 pro veřejnost)

 • v úterý 26. 2. od 8:00 do 13:00

Máte možnost připojit se ke všem, ke dvěma, nebo pouze k jednomu festivalovému dnu. Cena za výstavní místo je ve všech případech stejná.

Nabídka pro vystavovatele

Výstavní stolek  (2 200 Kč) 

Stolek 160 x 80 cm, židle, elektrická přípojka, wifi. Vybíráme fixní vystavovatelský poplatek ve výši 2.000 Kč, bez ohledu na délku účasti (zázemí pro vás bude připraveno po celé tři dny). 


Prezentace v hlavním sále ( 5 minut / 1.000 Kč)

Dále bychom vám rádi nabídli možnost krátkých vystoupení v hlavním přednáškovém sále, vždy mezi jednotlivými prezentacemi. Čas a obsah vašeho vystoupení s vámi budeme konzultovat individuálně.


Kombinovaný balíček promo služeb (500 Kč)

Balíček zahrnuje:

 • anotaci (600 znaků) s fotkou a odkazem na vaši prezentaci na webu festivalu
 • anotaci (600 znaků) na facebookové stránce festivalu
 • umístění vašeho rollup v hlavním přednáškovém sále
 • zmínku v tištěných materiálech
 •  jeden slide vaší prezentace ve video smyčce během přestávek

Stravování během akce

V průběhu festivalu nabízíme stravování v místě konání, a to: 

 • večeře - neděle (150 Kč) 
 • oběd - pondělí (150 Kč)
 • večerní raut - pondělí (350 Kč)
 • 3 x Coffee break (330 Kč)
 • úterý - oběd - studený bufet (120 Kč)


Ubytování

Ubytování si každý účastník festivalu zajišťuje a hradí sám. Máte-li zájem o přenocování, rezervujte si své místo včas. Vyberte si z nabídky ubytování v Litomyšli, nebo si zamluvte místo přímo v místě konání festivalu na Zámeckém návrší.


Dotazy a bližší informace

Lenka Backová
lenka.backova@zamecke-navrsi.cz
+420 608 885 826