Akademie Libchavy

 

Motto: “Vytváříme prostor pro zastavení, společné hledání a objevování.”

PROJEKT SPOKOJENÉ a TVOŘIVÉ ŠKOLY

Akademie je prostor pro celoživotní vzdělávání pedagogů. Přispívá k vytváření tvořivých a spokojených škol tím, že zprostředkovává koučovací přístup orientovaný na podporu rozvoje pedagogických dovedností, osobních vlastností a schopností.

Nabízíme programy pro školy, které chtějí spokojené učitele, žáky a rodiče a s klidem podporují osobní rozvoj a tvořivost. Naším vznešeným cílem je sebevědomý a vzdělaný mladý člověk, který opouští školu a je mentálně i emočně rozvinutý pro další život.

ROZDÍL JE VIDĚT, aneb co říkají účastníci našich kurzů?

ROLE:

“Už nemám takovou potřebu zachraňovat a pomáhat, neboť respektuji sebe a svou roli (kompetence mojí role, umět z ní vystoupit), respektuji osobní prostor druhého a jeho způsob života, jeho jedinečný příběh a vše, co k němu patří. “

Účastnice kurzu Učitel koučem

 

PROSTŘEDÍ AKADEMIE A LEKTOŘI:

“My jsme měli možnost na tomto kurzu poznat dva úžasné mentory, lektory, vychutnat si vynikající zázemí a podnětné prostředí, potkat kolegy s podobnými zkušenostmi, a čerpat z truhly pokladů, kterou jsme mezi sebou sdíleli.”

Účastník kurzu Pedagog mentorem

 

KONKRÉTNÍ VYUŽITÍ/DOPAD V PRAXI:

 “Ředitel nemůže být za každé situace kamarád. Je třeba dělat i těžká rozhodnutí. A právě koučovací přístup těm těžkým rozhodnutím může předcházet nebo je alespoň udělat snesitelnými.”

Účastník kurzu Ředitel koučem


  

   

 

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze a sledujte
nás na Facebooku

Přednášky ke shlédnutí
na Slideslive