Inovativní hry, které mění postoje a chování dětí i učitelů.

Edukačně-preventivní programy a pomůcky, které pomáhají dětem poznat sebe sama a poradit si s konflikty, agresí i jinakostí. Učitelům dávají do ruky účinný plán a strategii, jak a kudy se s dětmi vydat. Společně si hrajou – učí se – mění se.

Za vývojem programů a pomůcek DOBRONAUTI stojí tým zkušených psychologů, kreativců a herních designérů, který vyvíjí pro české školy programy, co mají skutečný dopad. Programy vznikají ve spolupráci s tisícovkami dětí a vyučujících tak, aby přesně naplnili jejich potřeby, možnosti a přání. Testují se a výzkumně ověřují.


  

   

  • Aby děti zvládaly konflikty i svůj vztek = školní program DOBRONAUTI: Zpátky v čase- žáky učí dobře a samostatně řešit trable ve třídě a předcházet šikaně. Účinnost programu potvrdil nezávislý výzkum Masarykovy univerzity v Brně.
  • Aby děti ustály jinakost sebe i druhých = školní program DOBRONAUTI: Hvězdný tým- žáky učí porozumět a přijímat jinakost kolem sebe.
  • Aby těžké rozhovory plynuly = terapeutická pomůcka DobroSdílky, která pomáhá rozmluvit a přinášet světlo i do temných témat.
  • Aby děti pečovaly o sebe sama = edukačně-tvořivý sešit Souhvězdí mé mysli pro jednotlivce i kolektivy, který pomáhá dětem k větší duševní pohodě.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze a sledujte
nás na Facebooku

Přednášky ke shlédnutí
na Slideslive