24. 2. 2020 16.30 - 24. 2. 2020 17.30 Lingea – Volně přístupné jazykové stránky Lingea Michaela Ševečková

Dvě webové stránky (nechybujte.cz a slovniky.lingea.cz) vám odhalí tajemství jazyků. Přineseme inspirace pro vaši práci, dozvíte se spoustu užitečných věcí. Vůbec nevadí, pokud se nevěnujete angličtině nebo jiným cizím jazykům – většina prezentace bude zaměřená na češtinu. Vždy je dobré vědět, že nejste sami. Stránky Lingea spolehlivě poradí se všemi jazykovými záludnostmi. Na workshopu se dozvíte, jak na to. 

A to není všechno. Protože vyznáváme Školu hrou, na workshopu si také zahrajeme. Těšit se můžete na křížovku, roháček i další netradiční jazykové úkoly, hádanky a doplňovačky. Navíc každý účastník od nás obdrží malý dárek. Těšíme se na viděnou ☺

Doporučené pomůcky:Pokud si bude chtít stránky na workshopu sami vyzkoušet, budete potřebovat mobil nebo notebook s přístupem na internet. Vybavení pro hry (tužky, papíry, kartičky) dostanete od nás.

Poznámka:Cizí jazyk zařadíme v druhé části workshopu podle přání účastníků. Představíme jazykové stránky, angličtinu pro nejmenší Happy Hoppy i největší současné slovníky pro PC Lingea Lexicon 7.

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze a sledujte
nás na Facebooku

Přednášky ke shlédnutí
na Slideslive