Partners - Ing. Marcela Lesková

MĚNÍME SVĚT FINANČNÍHO PORADENSTVÍ K LEPŠÍMU

Co říkají zakladatelé firmy: „Partners jsme založili v roce 2007 s vizí změnit trh finančních služeb v České republice. Od té doby jsme získali důvěru statisíců klientů. Jsme největší nezávislá finančně poradenská společnost na trhu, která poskytuje objektivní, individuální a komplexní poradenství. Naším snem je být symbolem kvality a stability pro naše klienty. A pro poradce chceme být symbolem nejlepšího partnera pro podnikání, který nikdy nepřestane inovovat, růst a dobývat trh.“

http://www.partners.cz

PODPORUJEME FINANČNÍ GRAMOTNOST

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků. A to například projektem Den finanční gramotnosti.

CO JE DEN FINANČNÍ GRAMOTNOSTI

Den finanční gramotnosti je neziskový vzdělávací projekt, který Partners spustili v září 2011.

Mezi hlavní cíle projektu patří:

  • veřejně diskutovat o problémech finanční (ne)gramotnosti obyvatel,
  • aktivně zvyšovat a prohlubovat finanční znalosti lidí formou veřejných přednášek v rámci Školy finanční gramotnosti, dále prostřednictvím publikační a publicistické činnosti.

Aktivity Dne finanční gramotnosti

Od spuštění projektu vznikla řada aktivit, které pomáhají šířit finanční gramotnost.

  • Do roku 2019 se publikovalo celkem 8 výzkumů finanční gramotnosti.
  • K září 2019 lektoři odškolili 2764 lekcí na základních, středních i vysokých školách a mezi dospělým obyvatelstvem napříč celou republikou. Celkem 31 088 osob.
  • S českou Wikipedií jsme doplnili a vylepšili více než 60 hesel z oblasti rodinných a osobních financí, slovníček najdete zde.
  • Na stránkách www.denfinancnigramotnosti.cz se dozvíte základní info o projektu, přihlásíte se na kurzy, otestujete si své znalosti nebo zjistíte aktuality z finančního světa.
  • Na Facebooku Dne finanční gramotnosti si můžete přečíst tematické články, zasoutěžit si nebo otestovat svou finanční gramotnost.

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze a sledujte
nás na Facebooku

Přednášky ke shlédnutí
na Slideslive